centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز آذربایجان شرقی ضرورت ساماندهی نظام تولید جهت حمایت از کشاورزان

مدیرکل دفتر امور تشکل‌ های بخش کشاورزی، تامین امنیت غذایی و فراهم کردن مواد مورد نیاز صنایع تبدیلی را از جمله اهداف انجمن های صنفی کشاورزی اعلام کرد.

ضرورت ساماندهی نظام تولید جهت حمایت از کشاورزان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛عبدالرضا مسلمی در گردهمایی توجیهی آموزشی عاملان امور تشکل های کشاورزی سراسر کشور در تبریز گفت: جهت حمایت از انجمن ها و نظام های صنفی کشاورزی، نظام تولید باید سامان دهی شود.
وی گفت : برطرف موانع کسب و کار و ایجاد اشتغال و زیاد کردن تولید از مهمترین برنامه نظام صنفی کشاورزی است که این عنوان با پرداخت نکردن به موقع تسهیلات بانکی، پشتیبانی نکردن از بازار و پوشش ندادن بیمه ای کشاورزان همخوانی ندارد.
مسلمی با بیان اینکه بخش کشاورزی باید در تولید ناخالص ملی باید پیشرو باشد خاطرنشان کرد : جهت تحقق این نشانه و جهت اینکه در بازارهای جهانی حرفی جهت گفتن داشته باشیم، باید استانداردهای مورد نیاز جهت تولید را در نظر گرفت.
وی گفت: اهداف آینده نگری شده است جهت برنامه های کشاورزی، جز با نظارت شبکه ای و اصلاحات بخش کشاورزی ممکن نیست.
مدیرکل دفتر امور تشکل های بخش کشاورزی، ادامه داد: وظیفه انجمن صنفی کشاورزی، تسهیل بستر مورد نیاز جهت توسعه کشاورزی با انجام کارهای تیمی است
مدیر نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی نیز در این گردهمایی نبود قوانین لازم، پرسشها مالکیتی کشاورزان و نبود سند شش دانگ را از جمله خلاء ها در تامین حقوق اجتماعی کشاورزان دانست.
عطاءاله هاشمی گفت : گرانی قرار داده ها و خدمات و قیمت بالای تولید محصولات کشاورزی، توان مسابقه محصولات داخلی را با محصولات کشاورزی خارجی گرفته است.
وی با اشاره به بهره های بالای بانکی و تامین نشدن اعتبار تمدید بانکها افزود: قوانین پشتیبانی مورد نیاز جهت اجرا را ندارند. و مهمترین بخشی که نظام صنفی کشاورزی از آن ضربه می خورد، وزارت جهاد کشاورزی است که هر لحظه چوب لای چرخ نظام صنفی گذاشته است.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: برنامه | محصولات | کشاورزی | کشاورزی | محصولات کشاورزی | ضرورت | ساماندهی | نظام تولید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog