centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز آذربایجان غربی خوی یکی از قطب‌های تولید و سرمایه گذاری استان آذربایجان غربی است

استاندار آذربایجان غربی:خوی یکی از قطب‌های تولید و سرمایه گذاری استان است و انتظار می‌رود، از ظرفیت‌های متعدد این شهرستان در جهت سرمایه گذاری و تولید استفاد

خوی یکی از قطب‌های تولید و سرمایه گذاری استان آذربایجان غربی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح جهاد خوی با اشاره به جایگاه خوی در بخش های متفاوت از جمله صنعت، کشاورزی، گردشگری و … اظهار داشت: خوی یکی از قطب های تولید و سرمایه گذاری استان است و ما انتظار داریم شهروندان خویی ساکن در خوی و دیگر شهر ها، از ظرفیت های متعدد این شهرستان در جهت سرمایه گذاری و تولید استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در سال ۹۵ شاهد اجرای طرح های خوبی در خوی بودیم تصریح کرد: خوشبختانه در سال گذشته طرح ساخت بیمارستان آیت اله خویی پیشرفت خوبی داشت و امسال هم با روند خوبی در حال اجرا است همچنین بزرگراه رازی خوی نیز در سال گذشته توانست بعنوان طرح ملی ثبت شده است و اعتبار ملی جذب کند. طرح ساخت پایانه رازی نیز هم اکنون در مرحله تملک اراضی واقع شده است است و با اتمام تملک، عملیات اجرایی آن بلافاصله شروع خواهد شد.

عبارات مهم : اسلامی
مهندس سعادت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال ۹۶ اظهار داشت: در سال کارآفرین وظیفه ما این است که در جهت اشتغال زایی جوانان گام های مهمی برداریم.
وی در ادامه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه اشاره نموده و افزود: جمهوری اسلامی در سال ۵۸ با نثار خون شهیدان و آرای مردم تأسیس شده است است و نماد مردم سالاری دینی است و ما باید با تمام قوا و با همکاری حداکثری در انتخابات پیش رو این مسیر را ادامه بدهیم.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اسلامی | انتخابات | آذربایجان | سرمایه گذاری | انتخابات ریاست جمهوری | آذربایجان غربی | ارومیه | خوی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog