centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز اقتصادی تولید یک و نیم میلیون ماشین در سال، صرفه اقتصادی ندارد ، مردم تا کی باید خودروهای بی کیفیت سوار شوند؟

کارشناس اقتصادی با اشاره به صحبت‌های معاون وزیر صنایع گفت : تولید یک و نیم میلیون ماشین در سال صرفه اقتصادی ندارد و ما باید حداقل ۳ میلیون ماشین در سال تولی

تولید یک و نیم میلیون ماشین در سال، صرفه اقتصادی ندارد ، مردم تا کی باید خودروهای بی کیفیت سوار شوند؟

حسین گروسی کارشناس اقتصادی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، گفت : در صورتیکه کشور ما به تولید هر سال سه میلیون ماشین برسد باز هم صرفه اقتصادی نخواهد داشت لیکن در دنیا ۱۰۰ میلیون دستگاه ماشین در سال تولید می شود و ما در صورت تولید ۳ میلیون ماشین می توانیم ۳ درصد از سهم بازار جهانی را از آن خود کنیم و این عدد بزرگی نیست.
وی در ادامه افزود: زیاد کردن کمیت باعث زیاد کردن کیفیت خودروهای داخل خواهد بود و تولید خودروی داخلی را به صرفه خواهد کرد.

عبارات مهم : ماشین

گروسی با تأکید بر این که مردم تا چه زمانی باید سوار خودروهای بی کیفیت شوند، افزود: خودروهای دهه ۷۰ باید از رده تولید خارج شوند .
این کارشناس اقتصادی همچنین تصریح کرد: باید همکاری با شرکت های خارجی را زیاد کردن داده و در کنار آن کیفیت ماشین و ظاهر آن را نیز عوض کردن دهیم و امیدوارم در آینده به تولید ۳ میلیون ماشین در سال برسیم.
حسین گروسی اظهار داشت: قطب سوم خودروسازی باید ایجاد شود تا با ایجاد مسابقه بین خودروسازان، کیفیت خودروهای تولیدی زیاد کردن یابد.
وی همچنین تصریح کرد : بهتر است در آینده خودروهای بنزینی، برقی و هیبریدی با همکاری اروپایی ها در کشور ما ساخته شود تا شاهد آلودگی کمتر هوا نیز باشیم.
این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در آخر تأکید کرد: در قراردادهای خودرویی باید ۵۰ درصد از سهم تولید از آن ما و ۵۰ درصد دیگر جهت سرمایه گذار خارجی باشد و همچنین یک سوم از محصول تولید شده است باید صادر شود و زیرساخت ها به خصوص راه های ریلی را نیز توسعه دهیم تا بتوانیم صنعت خودروسازی شکوفایی را داشته باشیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | میلیون | اقتصادی | خودرو | پراید | پژو | پلتفرم | قطب سوم خودروسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog