centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز بوشهر ماه رمضان اوج نمایان شدن رحمانیت خداوند است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ماه مبارک رمضان اوج نمایان شدن رحمانیت خداوند به انسان و بشر هست.

ماه رمضان اوج نمایان شدن رحمانیت خداوند است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ماه مبارک رمضان اوج نمایان شدن رحمانیت خداوند به انسان و بشر است.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری چهارشنبه شب در نشست ستاد استانی مرتلین قرآن کریم ماه رمضان در استان بوشهر افزود: ماه مبارک رمضان یک ماه منحصر به فرد و ماه تربیت، معماری شخصیت و هدایت انسان است.

عبارات مهم : بوشهر

وی بیان کرد: ماه رمضان از چنان جایگاه و منزلتی برخوردار است که خداوند متعال، قرآن کریم را در این ماه و در شب قدر نازل کرده است.
صفایی بوشهری تاکید کرد: قرآن کریم از تمامی ظلمت ها انسان را بیرون می کشد که این مهم جایگاه کتاب وحی نزد انسان ها تعیین می کند.
صفایی بوشهری با تاکید بر پیوند زدن خداوند متعال به مردم از طریق قرآن کریم بیان کرد: قرائت قرآن باید همراه با بصیرت و عمل باشد و به عنوان سیاست و نگاه راهبردی باید در مراسم ترتیل خوانی و قرائت قرآن مورد توجه قرار بگیرد.
وی گفت: باید با قرآن کریم از انقلاب اسلامی حراست و حفاظت شود که این مهم در جغرافیای جمعیتی مدیریت قرآن محقق می شود.
امام جمعه بوشهر با قدردانی از تلاش گران در عرصه برگزاری مراسم ترتیل قرآن کریم در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: از این برنامه مهم و تاثیرگذار بیش از 500 هزار نفر از جمعیت استان بوشهر بهره مند می شوند.
صفایی بوشهری گفت: جذب جوانان در برنامه های مذهبی و قرانی باید در اولویت قرار بگیرد که در این راستا ماه مبارک رمضان عالی ترین وقت در این عرصه است.
وی افزود: با توجه به ظرفیت استان بوشهر در عرصه قرآن آموزی و معرفی این استان به عنوان دومین استان جوان کشور، جوان گرایی قاریان با بصیرت شروع شده است است.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: بوشهر | خداوند | استانی | برنامه | ماه رمضان | ماه رمضان | استانه بوشهر | انسان و بشر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog