centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز بین‌الملل وجود عنصرهای مسلح در خاک عراق مردود است / سلیم الجبوری

رئیس پارلمان عراق با رد وجود عنصرهای مسلح در خاک عراق، از سایر کشورها خواست در زمینه مبارزه با تروریسم با این کشور همکاری کنند.

وجود عنصرهای مسلح در خاک عراق مردود است / سلیم الجبوری

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از القدس، سلیم الجبوری، مدیر پارلمان عراق، وجود عنصرهای مسلح در این کشور را رد کرد و توضیح داد عراق با حمایت های بین المللی با تروریسم مبارزه می کند.
الجبوری، در صحبت که به منظور حمایت از شهر موصل صورت گرفت، گفت: وجود عنصرهای مسلح در این کشور، مردود هست، ولی کشور عراق نیازمند همکاری دیگر کشورها جهت مقابله با داعش هست، ولی این کمک ها باید در چارچوب قانون و با هماهنگی قبلی با کشور عراق باشد.

عبارات مهم : اداره

وی افزود؛ علیرغم درخواست مسئولان محلی از نیروهای پ ک ک جهت ترک اداره های دولتی، ولی صدها نفر از آنها در پاکسازی سنجار در شمال عراق حضور داشتند.
الجبوری از نیروهای امنیتی و دستگاه های اجرایی خواست تا به مردم مناطق محاصره شده است در بخش غربی موصل، کمک های غذائی برسانند و ادامه داد؛ به راهکاری واضح جهت اداره مناطق آزاد شده است نیاز داریم تا بتوانیم خانواده ها را به منزل هایشان بازگردانیم.
هنوز هزاران نفر از شهروندان عراقی در میان هشدارهایی که به آنان جهت ترک منزل هایشان داده شده، در بخش غربی شهر موصل محاصره هستند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اداره | سلیم الجبوری | سلیم الجبوری | عناصر مسلح | تروریسم | شهر موصل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog