centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز وب‌گردی آب کافی بنوشید و پوستی درخشان داشته باشید

بسیاری از ما می دانیم که نوشیدن آب کافی جهت سلامت کلی بدنمان چقدر مهم هست. از کمک به عملکرد مناسب بدن گرفته تا تنظیم حرارت، هضم غذا و سالم نگه داشتن کلی ذهن

آب کافی بنوشید و پوستی درخشان داشته باشید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، از مزایای تامین آب بدن می توانیم به پیشگیری از خشکی پوست و زیاد کردن نرم و لطافت آن اشاره کنیم. تلاش کنید به اندازه کافی آب بنوشید و هر لحظه به فکر تامین آب بدنتان باشید . انواع امراض کلیوی و پوستی با نرسیدن آب کافی به بدن پدید خواهد آمد.

عبارات مهم : طبیعی
بسیاری از ما می دانیم که نوشیدن آب کافی جهت سلامت کلی بدنمان چقدر مهم هست. از کمک به عملکرد مناسب بدن گرفته تا تنظیم حرارت، هضم غذا و سالم نگه داشتن کلی ذهن. ولی اگر به اندازه کافی آب ننوشیم چه اتفاقی جهت بدنمان می افتد.

کریس بیلی متخصص تغذیه می گوید: ” در حالت عادی، بدنمان از۶۰ درصد آب تشکیل شده است هست. توصیه می شود که روزانه ۸ لیوان آب بنوشیم ولی این مقدار مشخص از نظر علمی آنچنان تایید نشده هست. با این حال نوشیدن آب کافی جهت سلامتی و به خصوص پوستمان بسیار مهم هست. پوست یک ارگان است و سلول های آن مانند دیگر سلول های بدن از آب ساخته شده است اند. بدون آب، مسلما ارگان ها نمی توانند به خوبی عمل کنند. اگر پوستتان به اندازه کافی آب دریافت نکند، این کم آبی نهایتا منجر به خشکی، کم کردن انعطاف پذیری و پوست پوست شدن می شود. ”

دکتر جاستین هکستال، متخصص پوست می گوید: آب تاثیر زیادی روی پوست ما دارد، اگر بدنمان کم آب باشد خود را روی پوستمان نشان می دهد و آن را خشک، بی انعطاف و پوست پوست می کند. بنابراین اگر پوست به صورت طبیعی خشک و حساس باشد باید هر لحظه تا جای ممکن آب بدن را تامین کنید. هنگامی که پوست دچار التهاب، اگزما یا پسوریازیس است از دست دادن آب زیاد کردن می یابد. جهت آن دسته از افرادی که درگیر التهاب پوستی شدید و وسیع هستند، از دست دادن آب بدن یک مسئله بسیار جدی است و دریافت آب کافی را باید حتما مد نظر قرار دهند.

تامین آب بدن جهت کسانی که ساعات طولانی در هوای آزاد کار می کنند یا کارمندان یک دفتر گرم بسیار مهم هست. یک کرم خوب پوست شاید بتواند تا حدودی خشکی و التهاب پوست را از بین ببرد ولی هیچ چیز مانند مقدار زیادی آب، میوه و خواب درست نمی تواند درخشش واقعی پوست را بازگرداند.

هرکسی ممکن است گاهی از خشکی پوست زحمت ببرد. هنگامی که پوست خشک می شود انعطافش را از دست می دهد، خط و خطوطی روی آن ظاهر می شود، دایره های زیر چشم برجسته تر می شوند و پوست از شکل طبیعی خود خارج می شود. این در حالی است که پوست در حالت طبیعی باید درخشان باشد.

۱۵ غذا که به تامین آب بدن کمک می کنند چگونه تامین آب پوست را تثبیت کنیم؟

کلید تامین آب پوست این است که به اندازه ی کافی مایعات دریافت کنیم و از دست دادن آب بدن را به حداقل برسانیم. بنابراین در ماه های گرم سال و زمانی که پوست در معرض تاثیر بد گرما قرار می گیرد بهتر است از مرطوب کننده های غنی استفاده کنید تا از پوستتان محافظت کند. اگر پوستتان خیلی خشک بود توصیه می کنیم از تمیزکننده های چرب استفاده کنید. اسیدهیالورونیک و گلیسیرین هر دو از موادی عالی جهت تثبیت تامین آب پوست هستند. همچنین توصیه می شود از هومکتان ها و مرطوب کننده ها جهت کشیدن آب به پوست استفاده کنید.

چه مقدار آب باید بنوشیم؟

دکتر جاستین می گوید: من فکر می کنم ما زیاد از آنچه نیاز داریم به نوشیدن آب تشویق می شویم. اگر در طول یک روز چندین لیتر آب بنوشیم به صورت طبیعی دفعشان می کنیم لیکن آب اضافی قرار نیست دوباره به پوست بازگردد. همچنین باور غلطی وجود دارد که می گوید این کار باعث دفع سموم بدن می شود. از بین بردن عنصرهای ناخواسته به وسیله بدن فرآیندی پیچیده است و متاسفانه به سادگی نوشیدن مقدار زیادی آب جهت دفع آنها نیست. همانطور که گفته شد تامین آب بدن در طول روز بسیار مهم هست. اگر بدنمان کم آب شود ممکن است دچار سردرد و از دست دادن تمرکز شویم و همچنین پوستمان ممکن است رنگ پریده و بی جان نشان داده شود.

منبع:سایت دکتر کرمانی
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: طبیعی | نوشیدن آب | پوست درخشان | زیبایی پوست | سلامت بدن |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog