centares همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه

centares: همراه پروژه آمریکایی فیلمنامه کارگردانی حمله تروریستی کارگردان معروف فیلم ضد داعش

گت بلاگز کرمانشاه اجرای طرح شناسایی نواقص راه های روستایی استان

مسئول امور راه های روستایی پلیس راه کرمانشاه گفت: طرح شناسایی نواقص راههای روستایی استان با همکاری استانداری کرمانشاه، اداره کل راهداری و حمل و نقل بزرگراه

اجرای طرح شناسایی نواقص راه های روستایی استان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سرگرد نصرت اله شعبانی افزود: در اجرای این طرح تاکنون 300 نقص در راه های روستایی استان شناسایی و با راهکارهای کوتاه مدت و کم هزینه در حال برطرف این نواقص می باشیم.
وی با بیان اینکه 61 درصد راههای استان راه روستایی هست، تصریح کرد: کمبود تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی، وجود پرتگاههای بدون حفاظ و پل های آب گذر باعث شدت یافتن وقوع حوادث و اثرات آنها در سطح بزرگراه های روستایی استان شده است است.
مسئول اداره ایمنی پلیس راه استان با اشاره به اینکه فرهنگ تند رانی در بین رانندگان منطقه اورامانات بسیار چشمگیر هست، افزود: کوهستانی بودن منطقه و پر پیچ و خم بودن بزرگراه ها و اوج بودن هزینه ارتقای ایمنی، مهمترین پرسشها بزرگراه های روستایی منطقه اورامانات است که مهم است دهیاران در زمینه ساختن فرهنگ و ارتقای ایمنی همکاری تنگاتنگ و مستمری با پلیس راه داشته باشند.
شعبانی ادامه داد: بزرگترین ظرفیت مردمی که پلیس راه از آن بهره می برد طرح راهور محله است که 400 دهیار در سطح استان به عنوان راهور محله در امور ترافیکی و ایمنی حمل و نقل روستاییان کمک کار پلیس راه و راهداری هستند.
وی اضافه کرد: کنترل عملیاتی راه های روستایی، شناسایی و پیگیری نواقص راه ها و انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی در سطح روستاها مهمترین وظیفه پلیس راه روستایی است.
بخشدار مرکزی روانسر نیز گفت: با توجه به پرسشها و تصادفات در بزرگراه های روستایی عالی ترین راهکار جهت مقابله با حوادث آموزش و ساختن فرهنگ در سطح روستاهاست.
حسن بهرامی افزود: اهمیت طرح راهوران محله در جهت تقویت برنامه های آموزشی و نیز آشنایی شهروندان با قوانین راهنمایی و رانندگی انکارناپذیر است.
وی تصریح کرد: در این دوره آموزشی 60 دهیار از شهرستان های پاوه، جوانرود و روانسر شرکت کردند.
انتهای پیام/ز

عبارات مهم : ایمنی

واژه های کلیدی: ایمنی | فرهنگ | آموزشی | شناسایی | بزرگراه | کرمانشاه | راه روستایی | شناسایی نواقص

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog